DZIEŃ SPORTU

26.09.2015 w Gimnazjum odbyły sie zawody sportowe w piłce nożnej dla chłopców i piłce siatkowej dla dziewczyn. Uczniowie walczyli o tytuł mistrza klas I, II, III.

Wyniki:

PIŁKA SIATKOWA:

klasy I

1. miejsce -  1b

2. miejsce - 1d

3. miejsce - 1a

4. miejsce - 1c

klasy II

1. miejsce - 2b

2. miejsce - 2c

3. miejsce - 2d

klasy III

1. miejsce - 3a

2. miejsce - 3b

3. miejsce - 3d

PIŁKA NOŻNA

klasy I

1. miejsce - 1b

2. miejsce - 1a,d

3. miejsce - 1d,c

klasy II

1. miejsce - 2b

2. miejsce - 2d

3. miejsce - 2c

klasy III

1. miejsce - 3a

2. miejsce - 3d

3. miejsce - 3b

 

GRATULUJEMY.

15b5bba00140a88642ca341c14276d2f.jpg 47ce1ee4c65a86928eb30f58b0f90211.jpg

Terminy zajęć SKS

Poniedziałek

16:00 - 17:30 SKS Hala ZSP p. koszykowa , p.ręczna Gimnzajum i Liceum  - Amanda Konefał , Izabela Marcinów

16:00 - 17:00 Sala gimnastyczna ZSO SKS p. siatkowa Gimnazjum - Piotr Wróbel

Wtorek

14:30 - 16:00 Siłownia - Amanda Konefał , Jarosław Kaszyński

Środa

14:30 - 16:00 Sala gimnastyczna ZSO SKS p. siatkowa Liceum - Jarosław Kaszyński

14:30 - 16:00 Siłownia  - Ewa Rojek

Czwartek

15:00 - 15:45 Siłownia  - Izabela Marcinów

NARODOWE CZYTANIE

W pierwsza sobotę września odbyła się ogólnopolska akcja Narodowe Czytanie w budynku ZSO. Chętni uczniowie naszego gimnazjum i liceum w obecności p. dyr. K. Magierowskiej -Kaszy i w-ce dyr. B. Kobryń oraz nauczycieli j. polskiego czytali fragmenty „Lalki” B. Prusa.

W roku 2013 i 2014 uczniowie szkoły pod opieką p. A. Rarus i p. I. Sulikowskiej brali udział w akcji, która obywała się w Bibliotece Publicznej.

Dla wszystkich zebranych przygotowano słodki poczęstunek.

298318f24089bbb4035f26c185ab3a44.JPG a30b663eea915d4b07aa498c8fa0879e.JPG

aa5be4821ae5cab8a2bf487413ab2571.JPG 588cdae0a94c43fe1dc22843d684317f.JPG

46914a9e7f97d702dab8c2c732014583.JPG daac7193a148436652e57602015c5069.JPG

0acdd2f322eeadb5550a9fc0df66b4c0.JPG

APEL PODSUMOWUJĄCY DOKONANIA GIMNAZJALISTÓW

22.06.2015 r. odbył się apel podsumowujący dokonania gimnazjalistów w roku szkolnym 2014/2015, w czasie którego wręczono dyplomy i nagrody za osiągnięcia w różnych dziedzinach.

ffb786f2855af8a35af192d93d6ba679.JPG 49a5559fddfd96fcbf12d6282c715f3a.JPG 63bee0a4fd75365b4aef984a5ef83e46.JPG

3ed79744cfdc2eaebeab00a8201cb711.JPG e7f8a69db2f1c0ded96bd3de174f74ed.JPG 3246bd99b12a3122de8afca43ae35721.JPG

48cf2be21631f681fd98d36b1fa571c4.JPG

FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ W LEKKOATLETYCE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Nasi uczniowie zakwalifikowali się do zawodów strefowych w lekkoatletyce, które odbyły się 18.05.2015 r. w Świdnicy.

WYNIKI:

Skok w dal

V miejsce – Klaudia Paluch

Bieg na 300m

VI miejsce- Patrycja Świerczek

Pchnięcie kulą

V miejsce – Magda Horoszczak

Bieg na 1000m

V miejsce – Jowita Kaplita

III miejsce- Mateusz Grzyb

Bieg na 2000m

VI miejsce- Patryk Ryznar

Udział uczniów: M.Gąsior- skok w dal, M.Kozieł,W.Kania – 100m, W.Daszkiewicz- 600m, K.Kulawik- 300m, sztafeta 4x100m – M.Kozieł, W.Kania, N.Bartosik, B.Błasz

6f93a6c3a5649c4d7a0e0f380bb79038.jpg

 

 

Opiekunowie zawodów: I.Marcinów, A.Konefał

Our website is protected by DMC Firewall!