Warning: imagecreatefromstring(): Data is not in a recognized format in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

Warning: imagecreatefromstring(): Data is not in a recognized format in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

ŚLUBOWANIE PZY SEMPOŁOWSKIEJ

Dnia 28.09.2012 w ZSO przy Sempołowskiej 13 odbyły się uroczystości ślubowania uczniów klas pierwszych I Lo im. Powstańców Śląskich i Gimnazjum nr 1 im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Bystrzycy Kłodzkiej.

Przedstawiciele "pierwszaków" złożyli ślubowanie na sztandar wg tekstu tradycyjnej w naszej szkole roty. W trakcie uroczystości prowadzący przypomnieli historię szkół, a pani dyrektor Krystyna Magierowska-Kasza w swoim przemówieniu odwołała się do zasad i tradycji, jakimi zawsze kierowali się uczniowie. Ponieważ dzień wcześniej tj. 27.09.2012 odbyły się wybory do samorządów uczniowskich, na uroczystości ogłoszono ich wyniki. Jednocześnie uczniowie wybrali Rzecznika Praw Ucznia, którym został pan Łukasz Puchalski. Na zakończenie uroczystości ślubowaniaprzygotowanej i przeprowadzonej przez uczniów klasy II a LO, pod opieką pani Ewy Mołdysz i pana Łukasza Puchalskiego, uczniom klas pierwszych wręczono legitymacje szkolne.

Życzymy im samych sukcesów.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI

INAUGURACYJNY KONCERT "POD HERBAMI"

W dn. 08.09.2012 r. w naszej auli odbył się inauguracyjny

"KONCERT POD HERBAMI".

Na scenie wystąpiło 4 wykonawców:

MIĘDZYNARODOWY KAMERALNY NAUCZYCIELSKI CHÓR " CHÓR Z GÓR"

MAGDALENA ORŁOWSKA - uczennica jlasy II a naszego liceum

ILONA KRAWCZYK - absolwentka naszego liceum

AREK KOROLIK - absolwent i były nauczyciel naszej szkoły.

Usłyszeliśmy utwory różnych wykonawców reprezentujących różne style muzyczne (muzyka ludowa różnych krajów, blues, muzyka rozrywkowa). Po koncercie publiczność została zaproszona na poczęstunek.

Mamy nadzieję, że był to początek cyklu koncertów, które będą odbywać się w naszej szkole.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z KONCERTU (KLIK)

SPEKTAKLE W JĘZYKU ANGIELSKIM

1. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA 22.10.2012

2. PODRÓŻE GULIWERA 19.11.2012

OBA SPEKTAKLE ODBYWAJĄ SIĘ WE WROCŁAWIU.

KOSZT WYJAZDU -50 ZŁOTYCH

WPŁATY  I ZGODY NA SPEKTAKL 'OPOWIEŚĆ WIGILIJNA' PRZYJMOWANE SĄ DO 21.09.2012

ZGŁOSZENIA DO P. DOROTY WARZOCHY I P.ADRIANY BODNAR

WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!

Sprzątanie świata

Drodzy Opiekunowie,
znów przyszedł wrzesień, a wraz z nim początek roku szkolnego i akcja Sprzątania świata. W tym roku odbywa się ona pod hasłem "Kocham, lubię, szanuję... nie śmiecę". Chcemy przez to hasło powiedzieć, że najważniejsze jest nie śmiecenie - nie o to chodzi żeby sprzątać, tylko żeby nie śmiecić (mimo że zwykle sprzątają inni niż śmiecą).
Serdecznie zapraszamy wszystkie Kluby Naszej Ziemi do wzięcia udziału w akcji! Każde działanie pod wymienionym hasłem, propagujące nie śmiecenie jest mile widziane. Nie musi to być koniecznie tradycyjne sprzątanie z workami, może to być happening czy akcja edukacyjna, co Wam przyjdzie do głowy :)
W załączeniu przesyłam plakat w wersji elektronicznej, na początku przyszłego tygodnia będziemy robić dystrybucję plakatów tradycyjnych, papierowych. Każdy Klub dostanie 2 plakaty i informator sprzątaniowy. Zachęcam do chwalenia się swoimi działaniami.
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Szczypek
Our website is protected by DMC Firewall!