Rok szkolny 2009/2010

Sukcesy uczniów w konkursach ? gimnazjum

• Dolnośląski Konkurs Matematyczny ?Zdolny Ślązak?: laureat - Maciej Korolik (IIIc)
  • VIII powiatowy Konkurs Matematyczny:

?   dla klas pierwszych gimnazjum: I miejsce - Jakub Kozimor (I D), III miejsce - Bartłomiej Szkotak  (I D)

?   dla klas drugich gimnazjum: wyróżnienie - Elżbieta Bońkowska (II A)

• Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny Gimnazjów Gmin Masywu Śnieżnika:  III miejsce - Maciej Korolik (IIIc), IV mejsce - Jan Kobryń (III C)
  • Etap powiatowy konkursu recytatorskiego ?Pegazik?: udział wzięli ? Maja Jędrzejewicz (IIIc), Michał Rydz (IIIc), Maciej Krolik (IIIc)
  • Konkurs fotograficzny ?Magia Gór?: II miejsce ? Wojciech Kawulka  (Id)

Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur?: Bardzo dobry wynik ? Maciej Korolik i Jakub Kozimor

• VI Międzyszkolny Turniej Szachowy : III miejsce - Bartłomiej Szkotak  (I D)

• Powiatowy Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym: IV miejsce - Maciejewski Maciej (IIIF) i Gala Jakub (III F)
  • Ligi Matematyczna i humanistyczna: udział uczniów w etapie powiatowym
  • Dolnośląski Konkurs o Pierwszej Pomocy: etap woj. XVI miejsce - Jan Kobryń (IIIC), Krystian Kot (III C), Orłowska Magdalena (II B)
  • Powiatowym Konkursie o Zdrowiu: IV miejsce - Gacek Szymon (III F)
  • Konkursie Gmin Masywu Śnieżnika z języka niemieckiego: - II miejsce - A.Warzocha (II E)
  • ?Okolica w literę ujęta?: II miejsce - F. Morąg (II C), Hubert Lang (Ia), wyróżnienie Kasia Seniuk (Ib)

Osiągnięcia w zawodach sportowych:

• II miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt.
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w piłce koszykowej dziewcząt.
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców.
  • III miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców
  • III miejsce  w Mistrzostwach  Rejonu Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii chłopców
  • IV miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym.
  • IV miejsce Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w skoku w dal
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w pchnięciu kulą