Warning: imagecreatefromstring(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

Warning: imagecreatefromstring(): Passed data is not in 'JPEG' format in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

Warning: imagecreatefromstring(): Couldn't create GD Image Stream out of Data in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

Warning: imagecreatefromstring(): gd-jpeg: JPEG library reports unrecoverable error: in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

Warning: imagecreatefromstring(): Passed data is not in 'JPEG' format in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

Warning: imagecreatefromstring(): Couldn't create GD Image Stream out of Data in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

"POPOŁUDNIE Z KOLĘDĄ" - 16.01.2011

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://chorzgor.bystrzyca.eu/galerie/CHOR_2010/POPOLUDNIE_Z_KOLEDA_16_11_2011/popoludnie_z_koleda_16112011.jpg
There was a problem loading image http://chorzgor.bystrzyca.eu/galerie/CHOR_2010/POPOLUDNIE_Z_KOLEDA_16_11_2011/popoludnie_z_koleda_16112011.jpg

W dn. 16.01.2011 roku w Kościele Parafialnym w Bystrzycy Kłodzkiej odbył się tradycyjny koncert "POPOŁUDNIE Z KOLĘDĄ". Wzięły w nim udział dwa chóry: Chór Parafialny ?Korona? przy Parafii p.w. Królowej Różańca Św. w Dzierżoniowie oraz Kameralny Nauczycielski Chór "CHÓR Z GÓR" działający przy Gimnazjum nr 1 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Bystrzycy Kłodzkiej. W przerwie między chórami wystąpił Nikodem Jacuk ze Społecznego Ogniska Muzycznego w Bystrzycy Kłodzkiej. Chórem dyrygowała Pani Anna Piotrowska. Na organach akompaniował Pan Paweł Szuba.

Chór z Dzierżoniowa zaprezentował następujące utwory: "CICHA NOC, "POKŁON JEZUSOWI", ŚWIĘTA PANIENKA", "ADESTE FIDELES", "BRACIA PATRZCIE JENO", "WITAJ JEZU UKOCHANY", NAD BETLEJEM W CIEMNĄ NOC", "Z NARODZENIA PANA", "BÓG SIĘ Z PANNY NARODZIŁ", "JEZUS MALUSIEŃKI", "MĘDRCY ŚWIATA".

Chór z Bystrzycy przedstawił utwory: "GDY SIĘ CHRYSTUS RODZI", "WITAJ JEZU UKOCHANY", "MOZAIKA KOLĘDOWA", "JEZUS MALUSIEŃKI", "NOC CICHA W ŚNIE", "HEJ JEZUSICKU", "ŚWIĘTA PANIENKA", "ZAPALCIE ŚWIATŁA NA ZIEMI". Chórem dyrygowała Pani Elżbieta Kubicz. Na gitarze akompaniował Pan Stanisław Młot.

Dziękujemy serdecznie ks. prałatowi Stefanowi Smoterowi i Panu kościelnemu za pomoc w organizacji koncertu.

popoludnie_z_koleda_16112011.jpg

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd