Rok szkolny 2010/2011

Sukcesy uczniów w konkursach:
?    Z- dolny Ślązak Gimnazjalista: blok matematyczno-fizyczny -  Jakub Kozimor (IId) przeszedł do powiatowego etapu przygotowywany przez T. Sobczuk i K. Olejnik
?     Z-dolny Ślązak Gimnazjalista: część humanistyczna- Róża Czerwińska ( IIIb) przeszła do etapu powiatowego( op. A. Synowiec).
?    Liga Humanistyczna- Katarzyna Chrustowska, Natalia Bogdańska ( op. M. Dereń) i Elżbieta Bońkowska, Katarzyna Wajdzik( Op. A. Synowiec)- zakwalifikowanie się do drużyny Ligi Humanistycznej do etapu regionalnego i przejście do wojewódzkiego.
?    Liga Matematyczna - udział drużyny:J. Kozimor, B. Szkotak, G. Stodolnik, E. Bońkowska oraz K. Wojtyła i W. Kawulka w etapie regionalnym
?    Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego,, Języki obce?Nie są nam obce!'' - Róża Czerwińska-III miejsce
?    XI Międzygimnazjalny Mikołajowy Konkurs Matematyczny:
KLASY I - I miejsce - Angelika Bońkowska, Klaudia Wojtyła
KLASY II - I miejsce - Jakub Kozimor  
II miejsce - Wojciech Kawulka  
III miejsce - Kinga Barszczewska
KLASY III - II miejsce - Remigiusz Makowski
?    Michał Jung I c gim. ? udział w finale XIV Dolnośląskiego Turnieju Słowa ? Chopin Logosfera
?    ?Okolica w literę ujęta?- konkurs literacki: Remigiusz Makowski ?I miejsce w kat. opowiadanie, Filip Morąg- II miejsce w kat. opowiadanie, Julia Kulawiak ? III miejsce
?    14 DOLNOŚLĄSKI TURNIEJ  SŁOWA I LITERATURY RELIGIJNEJ I PATRIOTYCZNEJ (etap wojewódzki)- sukcesy uczniów: Natalia Łukawska(op. M. Dereń) ? II miejsce w kat. recytacja; Magdalena Orłowska (op. A. Synowiec) ? II miejsce kat. poezja śpiewana
?     ?Historia bliska?. Magdalena Orłowska- awans do etapu wojewódzkiego konkursu   ?W kalejdoskopie pamięci?.? ( op E. Mołdysz)
?    Konkurs Piosenki Młodzieżowej ,, Szczytniańska Jesień? M. Orłowska ? wyróżnienie
?    Powiatowy  Konkurs Języka Angielskiego w Nowej Rudzie ?  III miejsce - Krzysztof Niżyński (IIIc)
?    Konkurs Recytatorski ?Pegazik? - wyróżnienie w etapie gminnym dla Joanny Budnik  z klasy 1 d G oraz udział w etapie rejonowym w Kłodzku
?    Powiatowy Konkurs Matematyczny w kategorii klas drugich: 3. miejsce Jakub Kozimor kl.2d, 5. miejsce Grażyna Stodolnik kl.2a ?( to laureaci ), wyróżnienie - Dominika Kruk kl.2b; w kategorii klas pierwszych: 4 miejsce Angelika Bońkowska kl.1e ? laureatka, wyróżnienie - Przemysław Wdowiak kl.1b
?    Kangur matematyczny - najlepszy wynik D Kruk IIb, nagroda
?    Regionalny Konkurs Chemiczny -  ?Młody Chemik  Eksperymentuje? - Jakub Kozimor (IId) ? Finalista
?    Powiatowy Konkurs Informatyczny - Wojciech Kawulka ?  1miejsce w kategorii programowanie,  3 miejsce w kategorii grafika i multimedia
?    II edycja konkursu powiatowego ? Europa nasz dom? - Paweł Zieliński-III miejsce, Marta Wołowiec ? 4 miejsce
?    Międzygminny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu - 2 miejsce - Róża Czerwińska, Magdalena Orłowska
?    POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY pod honorowym patronatem Starosty Kłodzkiego ?Po każdym cierpieniu nastąpi radość? ? KLAUDIA WOJTYŁA  III miejsce (opiekun M. Kociumbas)
?    POWIATOWY KONKURS ,,Nie pal, to niemodne? ? I miejsce Kinga Łukawska-Id (opiekun M. Kociumbas)
?    POWIATOWE SPOTKANIA WIELKANOCNE ?I miejsce konkurs na stroik wielkanocny, II miejsce konkurs na Marzannę (opiekun M. Kociumbas)
Osiągnięcia  sportowe młodzieży Gimnazjum:
?    Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w sztafetowych biegach przełajowych ? dziewczęta IV miejsce, chłopcy
?    Mistrzostwa Rejonu w piłkę koszykową dziewczęta i chłopcy - I miejsce
?    Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłkę koszykową ? dz. IV miejsce, chł. - II miejsce
?    Mistrzostwa Powiatu kłodzkiego w piłkę nożną ? Orlik ? chł.-I miejsce
?    Półfinał strefy wałbrzyskiej w piłkę nożną ? chłopcy ? III miejsce
?    Mistrzostwa Rejonu w piłkę siatkową -chłopcy- II miejsce, dziewczęta. - I miejsce
?    Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w p.siatkową ? IV miejsce
?    Turniej w piłkę ręczną o Puchar Dyrektora KSP ?dziewczęta .- II miejsce
?    Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym dziewczęta.- IV miejsce, chłopcy . -V miejsce
?    Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłkę ręczną , dziewczęta i chłopcy ? II miejsce
?    Mistrzostwa gminy w piłce koszykowej ?Orlik Basketmania? - I miejsce-dziewczęta i chłopcy
?    Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Wyniki;
?    I miejsce ? bieg na 100m ? Szuba Jakub
?    II miejsce- bieg na 300m- Linkiewicz Patryk
?    skok w dal; - I miejsceTrafisz Paulina, V m.- Surma Dominika
?    III m.- bieg na 1000m- Kaplita Sara
?    III m.-kula- Sprzypczak Daniel
?    bieg na 100m: -IV m. Zielińska Ola, V m. ? Kruk Karolina
?    IV miejsce -bieg na 600m- Prochot Amelia
?    V m.- kula- Piotrowska Ewelina
?    Punktacja ogólna dziewcząt-II miejsce
?    Punktacja ogólna chłopców ? IV miejsce
?    Siatkówka plażowa dziewczat i chłopców ? VI miejsce
DMC Firewall is a Joomla Security extension!