Rok szkolny 2013/2014

Magdalena Dołgoszyja z 1 d - finalistka Ogólnopolskiego Konkurs na Felieton we Wrocławiu

Karolina Baran z 3b II miejsce;- VIII Powiatowy Konkurs Kultury Języka Polskiego w Kłodzku

Natalia Majewska3a III miejsce - Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjów

Karolina Baran I miejsce w kat. Gimnazjum - XV Powiatowy Konkurs „Miss/Mister Ortografii 2014” w Nowej Rudzie –

Karol Kunicki 1a - II miejsce, Nikola Bednarkiewicz - III miejsce- konkurs recytatorski „Pegazik” etap miejsko-gminny

Jakub Karmelita I b - II miejsce w kategorii wiersz, Gabriela Krawczyk I b – III m. w kategorii opowiadanie, Magdalena Dołgoszyja z 1d – wyróżnienie w kategorii opowiadanie- XIII edycja Konkursu Literackiego „Okolica w literę ujęta”

Natalia Weselska 1d- wyróżnienie-- Międzyszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Polanicy Zdroju

Milena Wojtyła IIc –II miejsce, Aniela Dobecka IIc – III miejsce - Konkurs plastyczny „Barwy przemian- Polska przed i po roku 1989. Czym dzisiaj jest dla mnie wolność?”

Karolina Baran -3b i Agnieszka Kurzajewska z kl. 3d „Z- dolny Ślązak Gimnazjalista” zakwalifikowanie się do etapu powiatowego z bloku matematyczno-fizycznego

D Parasiewicz 2b, K Baran 3b, Karina Kruk 3c, A Dereń 3d -Liga Naukowa – udział w etapie regionalnym

Adam Knapik z kl. 3d i Krystyna Zasępa z kl. 3c – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

Martyna Olczak IbG - finalistka ogólnopolskiego konkursu ''Fizyka da się lubić''

Bartłomiej Drążkowski IIc - 2 miejsce - Międzygimnazjalny konkurs "Fizyka bez granic"

W klasach pierwszych Miłosz Romanowski 1d-I miejsce, Adrian Kruk 1b- trzecie miejsce, w klasach drugich Kamil Rogalski 2c- pierwsze miejsce, Paulina Rutkowska 2b- drugie miejsce, w klasach trzecich Agnieszka Kurzajewska 3d- pierwsze miejsce, Alicja Grelak 3d – wyróżnienie- Mikołajkowy Konkurs Matematyczny – w etapie międzygimnazjalnym

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZK. 2013/2014

Turniej Pucharu Coca-Cola Cup

- bieg na 1000 m- I miejsce- Marcin Mirzyński, III miejsce- Grzyb Mateusz

- skok w dal- II miejsce- Świerczek Patrycja, III miejsce- Iskra Natalia, I miejsce- Orzechowski Artur

- pchnięcie kulą- II miejsce- Matusik Karolina

sztafeta dziewcząt – II miejsce

sztafeta chłopców- I miejsce

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego . Wyniki:

-I miejsce w biegu na 2000 m -Grzyb Mateusz-II miejsce w biegu na 300 m -Beżyk Mikołaj

-sztafeta chłopców 4x100m- IV miejsce

-sztafeta szwedzka – II miejsce

dziewczęta zajęły zespołowo- IV miejsce. Wyniki:

III miejsce – w biegu na 100 m- Gąsior Marta, VI miejsce- Mądrzańska Aleksandra, VIII miejsce -Zasępa Krystyna,

II miejsce – w biegu na 300 m- Świerczek Patrycja

sztafeta 4x100 m -VI miejsce

sztafeta szwedzka – III miejsce

VIII Międzynarodowy Turniej w piłkę nożną o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Wilkanowie – V miejsce

Finał Dolnośląski o Puchar Coca-Cola Cup w piłkę nożną – X miejsce

V miejsce- w biegu na 100 m – Błasz Borys VIII m.- Ziarko Damian

IV miejsce- w skoku w dal- Orzechowski Artur

I miejsce w biegu na 1000 m – Mirzyński Marcin

Mistrzostwa Szkoły w piłkę siatkową plażową – V miejsce – chłopcy, VIII miejsce - dziewczęta

 

W ramach wspierania uzdolnień, rozwijania zainteresowań uczniowie brali również

udział w następujących konkursach:

"Najlepszy anglista" w gimnazjum

„Najlepszy germanista” w gimnazjum

„Zabytki w Wielkiej Brytanii” –konkurs językowo-plastyczny dla gimnazjum

Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego „DeutschProfi”

Konkurs językowo-geograficzny o Australii

I Międzygimnazjalny Konkurs Fizyczny

X Przegląd Kolęd i Pastorałek

Szkolny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym, w kolejnym etapie przygotowanie ucznia z kl. 1d gimnazjum do wystąpienia w turnieju o ruchu drogowym w TV MOTOKLASA

I Międzygimnazjalny Konkurs Fizyczny

Konkurs o zdrowiu – etap szkolny i powiatowy (udział uczniów)

Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla gimnazjum

Konkurs „Chemia w żywności”

Quiz chemiczny klas I „ Ciekawa chemia”

Konkursy geograficzno-językowe: Konkurs: „Geografia Język Niemiecki” oraz Konkurs „Geografia Język Angielski”

Konkurs „Geografii Fizycznej Świata”

Our website is protected by DMC Firewall!