Rok szkolny 2014/2015 - I semestr

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM W I SEMESTRZE 2014/2015

 

 

Milena Wojtyła udział w etapie powiatowym Zdolnego Ślązaka, blok humanistyczny

Bartłomiej Drążkowski udział w etapie powiatowym Zdolnego Ślązaka, blok przyrodniczy

Justyna Jas II miejsce w szkolnej Olimpiadzie biologicznej,

I miejsce w szkolnym Konkursie o roślinach chronionych, udział w etapie powiatowym Zdolnego Ślązaka, blok przyrodniczy

Stanisław Luty, Bartosz Wojtowicz, Wiktoria Janicka – II miejsce w międzyszkolnym konkursie Gimnazjada Regionalna

Edyta Sołoducha II miejsce w Międzygimnazjalnym Mikołajkowym Konkursie Matematycznym

Rutkowska Paulina – II miejsce w Międzygimnazjalnym Mikołajowym Konkursie Matematycznym

Parasiewicz Dominika –III miejsce w Międzygimnazjalnym Mikołajowym Konkursie Matematycznym

Jonatan Jabłoński II m w Międzygimnazjalnym Mikołajowym Konkursie Matematycznym

Aleksandra Wajda II m w szkolnym konkursie plastycznym na kartkę świąteczną

Natalia Rak udział w szkolnym konkursie ortograficznym, zakwalifikowanie się do II etapu konkursu

Marcelina Marcinów – III miejsce w szkolnym konkursie o roślinach chronionych

Maja Żelazko – III miejsce w szkolnym konkursie o roślinach chronionych

Jagoda Dereń III miejsce w szkolnym konkursie biologicznym

Weronika Zajączkowska wyróżnienie w szkolnym konkursie o roślinach chronionych

Kacper Bajtek IVmiejsce w szkolnym konkursie biologicznym

GRATULUJEMY!

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM W I SEMESTRZE 2014/2015

 

Weronika Daszkiewicz III miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych

Mateusz Grzyb I miejsce w powiatowych biegach przełajowych, II i V miejsce w biegach czeskiego pucharu Iscarex

Filip Kozłowski II miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych

Kulawik Kornelia II miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych

Kaplita Jowita II miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego w piłkę koszykową:

Maria Szumigalska, Marcelina Marcinów, Patrycja Świerczek, Natalia Iskra, Kamila Szłapa, Aleksandra Mądrzańska, Angelika Kurzeja, Kaja Bielak, Wiktoria Służały

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego w piłkę koszykową chłopców:

Wiktor Kania, Mateusz Kozieł, Dawid Kornel, Paweł Marczyński, Kamil Miśkiewicz, Artur Wałuszko, Dominik Front, Jacek Sobkiewicz, Wojciech Błahuta, Jakub Calów, Szymon Ilczyszyn, Michał Ciamaga

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w piłkę siatkową dziewcząt:

Aleksandra Idzi, Anna Kaliniak, Nikola Krupa, Paulina Krupińska, Urszula Kurzajewska, Gabriela Majewska,Katarzyna Rychlicka, Dominika Szwarc, Maria Szumigalska,Kamila Chmielowicz, Roksana Radomska, Marcelina Marcinów, Karolina Bilińska, Laura Wasilewska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego w piłkę nożną chłopców:

Daniel Salitra, Damian Zaborowski, Dominik Paukszteło, Kacper Kulawik, Kacper Cyba, Mateusz Kozieł, Filip Kozłowski, Paweł Nowak, Jakub Dulik, Mateusz Strutyński, Patryk Wiła, Artur Orzechowski

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w sztafetowych biegach przełajowych:

V miejsce dziewczęta:

Marta Gąsior, Natalia Iskra, Patrycja Świerczek, Justyna Strutyńska, Jowita Kaplita, Weronika Szkwarek, Klaudia Rybak, Aleksandra Kopaczyńska, Weronika Wdowiak, Magdalena Horoszczak

V miejsce chłopcy:

Mateusz Grzyb, Kacper Chołda, Jakub Forkasiewicz, Mateusz Zaleski, Kacper Kulawik, Bartłomiej Bała, Borys Błasz, Adrian Kruk, Wiktor Kania, Patryk Ryznar

GRATULUJEMY!

Our website is protected by DMC Firewall!