Rok szkolny 2014/2015 - koniec roku

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM W II SEMESTRZE 2015

Edyta Sołoducha – Odzaka Złoty Kwant 2015 w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym ‘’Poszukiwanie talentów’’

Natalia Sałdacz – finalistka VIII Ogólnopolskiego Konkursu na Felieton – Wrocław

Martyna Jurkiewicz - III miejsce w finale IX Powiatowego Konkursu Kultury Języka Polskiego w Kłodzku

Kamila Chmielowicz- III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych w XVI Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Miss/Mister Ortografii 2015”

Mateusz Kraśniewski – laureat finału IX Powiatowego Konkursu Kultury Języka Polskiego – Kłodzko

Justyna Jas - udział w Olimpiadzie Biologicznej we Wrocławiu

Udział w etapie powiatowym konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – blok przyrodniczy

GRATULUJEMY!

 

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM W II SEMESTRZE 2015

 

Milena Wojtyła - Udział w powiatowym etapie konkursu "zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok humanistyczny"

2 miejsce w szkolnym konkursie o kardynale Stefanie Wyszyńskim

Bartłomiej Drążkowski - Udział w etapie powiatowym konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – blok przyrodniczy

III miejsce w Szkolnym Konkursie Astronomicznym

Anna Kołt –   II miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego Gmin Masywu I miejsce w konkursie na Najlepszego Germanistę w szkole

Jagoda Kożuch - wyróżnienie w Konkursie Języka Niemieckiego Gmin Masywu Śnieżnika

Karol Kunicki – II miejsce w kategorii starsi w miejsko- gminnych eliminacjach XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

 

GRATULUJEMY!

 

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM W II SEMESTRZE 2015

 

Nikola Bednarkiewicz – I miejsce w kategorii starsi w miejsko- gminnych eliminacjach XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

Aleksandra Cudzik - Wyróżnienie w konkursie „Okolica w literę ujęta” Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Bystrzyca Kł.

Weronika Zajączkowska - III miejsce w kategorii starsi w eliminacjach miejsko - gminnych XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik"

I miejsce w szkolnym Walentynkowym Konkursie Recytatorskim

I miejsce w konkursie o kard S. Wyszyńskim

III miejsce w szkolnym konkursie plastyczno-językowym

Dominika Parasiewicz –   I miejsce w konkursie na Najlepszego Germanistę w szkole

Patryk Ryznar – I miejsce w szkolnym konkursie plastyczno-językowym

Maja Żelazko – II miejsce w szkolnym konkursie plastyczno-językowym

Magdalena Hodyl - III m w konkursie o kard S. Wyszyńskim

Oliwia Rarus – I miejsce w Szkolnym Konkursie Astronomicznym

Rafał Kornel - II miejsce w Szkolnym Konkursie Astronomicznym

GRATULUJEMY!

Our website is protected by DMC Firewall!