Sukcesy sportowe - 2015

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM 2015

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w biegach sztafetowych

V miejsce- dziewczęta - skład: Marta Gąsior,Natalia Iskra, Patrycja Świerczek, Justyna .Strutyńska, Jowita Kaplita, Weronika Szkwarek,Weronika Wdowiak, Klaudia Rybak, Aleksandra Kopaczyńska, Magdalena Horoszczak)i chłopcy -(Mateusz Grzyb,Kacper Chołda,Jakub Forkasiewicz,Mateusz Zaleski, Kacper Kulawik, Bartłomiej Bała, Borys Błasz, Adrian Kruk,Wiktor Kania, Patryk Ryznar)

Mistrzostwa Rejonu w piłkę nożną – Orlik

I miejsce- chłopcy –Daniel Salitra, Damian Zaborowski, Dominik Paukszteło, Kacper Kulawik, KacperCyba,Mateusz Kozieł, Filip Kozłowski, Paweł Nowak, Jakub Dulik, Mateusz Strutyński,Patryk Wiła, Artur Orzechowski

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłkę koszykową

III miejsce dziewczęta - skład: Patrycja Świerczek, Marcelina Marcinów, Natalia Iskra, Kamila Szłapa, Maria Szumigalska, Wiktoria Służały, Aleksandra Mądrzańska,Angelika Kurzeja, Kaja Bielak

IV miejsce – chłopcy- skład: Wiktor Kania,Mateusz Kozieł, Dawid Kornel, Paweł Marczyński, Kamil Miśkiewicz, Artur Wałuszko,Dominik Front,Jacek Sobkiewicz, Wojciech Błahuta, Jakub Calów, Szymon Ilczyszyn, Michał Ciamaga

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłkę nożną

III miejsce – chłopcy –Daniel Salitra, Damian Zaborowski, Dominik Paukszteło, Kacper Kulawik, Kacper Cyba, Mateusz Kozieł, Filip Kozłowski, Paweł Nowak, Jakub Dulik, Mateusz Strutyński, Patryk Wiła, Artur Orzechowski

Indywidualne Biegi Przełajowe

I miejsce- Mateusz Grzyb, II miejsce- Filip Kozłowski`

II miejsce- Kornelia Kulawik, III miejsce- Weronika Daszkiewicz

II miejsce- Jowita Kaplita

  • Mistrzostwa Rejonu w piłkę siatkową

III miejsce – dziewczęta – skład – Aleksandra Idzi, Anna Kaliniak, Paulina Krupińska, Urszula Kurzajewska, Gabriela Majewska, Roksana Radomska, Katarzyna Rychlicka, Dominika Szwarc, Maria Szumigalska, Kamila Chmielowicz, Marcelina Marcinów, Karolina Bilińska, Laura Wasilewska

 

GRATULUJEMY!

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM 2015

 

  • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłkę ręczną

II miejsce- dziewczęta - skład: Patrycja Świerczek,Marcelina Marcinów, Natalia Iskra, Kamila Szłapa, Kaja Bielak, Maria Szumigalska, Joanna Petrus, Magda Kowalska, Kornelia Dudka, Kornelia Kulawik, Wiktoria Służały, Martyna Kołodziejska

  • II miejsce- chłopcy – Wiktor Kania,Maciej Olczak, Jakub Calów, Artur Wałuszko, T.Kowal, Kamil Miśkiewicz, Przemysław Żmudziński, Dominik Front, Patryk Masłowski, Michał Ciamaga,Michał Warchał
  • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłkę koszykową

III miejsce- dziewczęta - skład: Patrycja Swierczek, Marcelina Marcinów, Natalia Iskra, Kamila Szłapa,Maria Szumigalska, Wiktoria Służały, Aleksandra Mądrzańska, Angelika Kurzeja, Kaja Bielak

  • IV miejsce – chłopcy- Skład: Wiktor Kania, Mateusz Kozieł, Dawid Kornel, Paweł Marczyński, Kamil Miśkiewicz, Artur Wałuszko,Dominik Front, Jacek Sobkiewicz, Wojciech Błahuta, Jakub Calów, Szymon Ilczyszyn ,Michał Ciamaga
  • Turniej „Coca-Cola Cup” w piłkę nożną

I runda- I miejsce, II runda- III miejsce

  • skład: Daniel Salitra, Damian Zaborowski, Mateusz Kozieł, Kacper Cyba, Filip Górski, Dominik Paukszteło, Filip Kozłowski, Paweł Nowak, Mateusz Oczkowski, Kacper Kulawik

GRATULUJEMY!

 

SUKCESY SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM 2015

  • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w lekkoatletyce; -

Wyniki:

DZIEWCZĘTA

Bieg na 100m - VI m.- Aleksandra Mądrzańska, VIII m.- Anna Kaliniak

Bieg na 300 m - VIII m. Patrycja Świerczek, XII m.Kornelia Kulawik

Bieg na 600 m - X m. Weronik Daszkiewicz

Bieg na 1000 m - III m. Jowita Kaplita

Skok w dal - III m. Marta Gąsior

           XI m. Klaudia Paluch

Pchnięcie kulą - Vm. Magda Horoszczak

         IX m. Aleksandra Kopaczyńska

Sztafeta 4x100m- III m- Aleksandra Mądrzańska, Anna Kaliniak,Marta Gąsior

Aleksandra Kopaczyńska,

Sztafeta szwedzka – IV m.- Patrycja Świerczek, Julia Pusz,Klaudia Paluch,

Weronika Daszkiewicz

 

   CHŁOPCY

Bieg na 100 - V m. Mateusz Kozieł , VI Wiktor Kania

Bieg na 300 m - udział Norbert Bartosik, Borys Błasz

Bieg na 1000m - I m. Mateusz Grzyb

Bieg na 2000 m - II miejsce – Patryk Ryznar

Skok w dal - VIII m. Michał Ciamaga, udział Paweł Czerwiński

Pchnięcie kulą - udział – Kornel Łopuch, Mateusz Zaleski,

Sztafeta 4x100m- III m- Wiktor Kania, Mateusz Kozieł,Norbert Bartosik, Borys Błasz

Sztafeta szwedzka – VI m.- Paweł .Czerwiński, Michał Ciamaga, Szymon Surma,

Mateusz Zaleski

Klasyfikacja drużynowa – III miejsce – dziewczęta i chłopcy

 

Finał strefy wałbrzyskiej w lekkoatletyce :

Bieg na 300m – VI m. Patrycja Świerczek,

Skok w dal – V m. Klaudia Paluch

Bieg na 1000 m – V m. Jowita Kaplita

Pchnięcie kulą – V m. Magda Horoszczak

Bieg na 1000 m – III m. Mateusz Grzyb

Bieg na 2000 m – VI m. Patryk Ryznar

udział – Marta Gąsior (skok w dal), Weronika Daszkiewicz (600 m), Kornelia Kulawik (300m), Mateusz Kozieł (100m, sztafeta 4x100m), Wiktor Kania (100 m, sztafeta 4x100m), Borys Błasz (sztafeta 4x100m), Norbert Bartosik (sztafeta 4x100m

  • Finał Dolnośląski w lekkoatletyce -
  • udział –Mateusz Grzyb – bieg na 1000m, Patrycja Świerczek – bieg na 300 m, Magdalena Horoszczak- pchnięcie kulą, Patryk Ryznar – bieg na 2000 m, Klaudia Paluch- skok w dal

 

  • Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w siatkówce plażowej dziewcząt
  • II miejsce – Maria Szumigalska, MagdalenaHoroszczak
  • Półfinał strefy wałbrzyskiej w piłkę plażową dziewcząt
  • V miejsce – Maria Szumigalska, Magdalena Horoszczak

 

GRATULUJEMY!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd