.

2 III 2016 uczniowie kl.VI ze SP w Starej Łomnicy wraz z p.I.Bernard odwiedzili naszą szkołę. Pani B.Płaskocińska-Czarnecka pokazała eksponaty zgromadzone w gabinecie biologicznym co bardzo zainteresowało dzieci, podziwiały akwarium,patyczaki. Pani M.Karpowicz zapoznała przybyłych z tablicą interaktywną, pokazała wiele możliwości wykorzystania jej na lekcjach matematyki. Pan P.Wróbel razem z uczennicami kl.2B gimnazjum zorganizował zajęcia sportowe włączając do gier i zabaw przybyłe dzieci. Uczniowie mieli okazję obejrzeć gabinety:matematyczny, polonistyczny, fizyczny, historyczny, chemiczny, języków obcych, katechetyczny, informatyczny, plastyczny. Zwiedziły:bibliotekę, świetlicę i siłownię. Gościły u p. dyr. B.Kobryń. Zapoznały się z pedagogami i psychologiem. Podziwiały również aule szkolną. Przybyli goście odwiedzili sekretariat szkolny , gabinet pielęgniarki,muzeum szkolne oraz sklepik. Uczniami zaopiekowała się i oprowadzała po szkole I. Sulikowska.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!