SUKCES NASZEJ DRUŻYNY PIŁKI RĘCZNEJ

W dniu 10.02.2017 r. na hali widowiskowo-sportowej w Bystrzycy Kłodzkiej miały miejsce zawody w piłkę ręczną chłopców, w których brały udział cztery drużyny:

- Gimnazjum nr 1 w Bystrzycy Kłodzkiej;

- Publiczne Gimnazjum w Kłodzku;

- Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kłodzku;

- Publiczne Gimnazjum w Jugowie.
Pierwszy mecz naszej drużyny z Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kłodzku był bardzo wyrównany. Ostatecznie zawodnicy z Bystrzycy Kłodzkiej w ostatnich minutach zdobyli bramkę, która zadecydowała o zwycięstwie.
Mecz pomiędzy szkołą z Kłodzka a Jugowem zakończył się awansem do finału Gimnazjum z Kłodzka. 

Finaliści:

I miejsce Gimnazjum Publiczne w Kłodzku.
II miejsce Gimnazjum nr 1 w Bystrzycy Kłodzkiej.
III miejsce Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kłodzku.
IV miejsce Gimnazjum Publiczne w Jugowie.

Skład pod opieką pana Jarosława Kaszyńskiego i Piotra Wróbla tworzyli: Kacper Mruk,Karol Kogut, Maciej Dymek, Jakub Zapotoczny, Kamil Dymek, Piotr Mrożek, Paweł Czerwiński, Michał Parasiewicz, Jakub Calów, Michał Wizimirski, Maciej Szymański, Filip Kozłowski, Łukasz Mackiewicz, Marcin Michajluk, Miłosz Tysiak.

f449316c6f947208f94064312eb55a4e.JPG 6ea0cf308a713ad8e2ff971001a6fbfb.JPG

DMC Firewall is a Joomla Security extension!