MOTOKLASA - 20.05.2014

20 maja 2014 roku I d gimnazjum uczestniczyła w turnieju wiedzy o ruchu drogowym we wrocławskiej TV. Bohaterem dnia był Miłosz Romanowski. Dzielnie pokonywał kolejne konkurencje. Niestety, zwycięzca był tylko jeden. Dziękujemy Miłoszowi za emocje!

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ - 30.04.2014

W ramach obchodów rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Startowały klasy gimnazjalne i liecealne. Zwycięstwo odniosła drużyna z klasy II LO w składzie: Marta Wołowiec, Wojciech Kawulka i Marek Stasiełowicz.

Gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ

Bieg Europejczyka w Bystrzycy Kłodzkiej

30 kwietnia 2014 z okazji obchodów 10 rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej w ZSO Bystrzycy Kłodzkiej nauczyciele wychowania fizycznego: Amanda Konefał, Izabela Marcinów, Jarosław Kaszyński i Piotr Wróbel przy współpracy z UMiG Bystrzyca Kłodzka, czyli z Lucjanem Morajdą zorganizowali "Bieg Europejczyka". Cała społeczność szkolna przybrała narodowe barwy, dziewczyny - białe koszulki, chłopcy – czerwone. Wszyscy przemaszerowali na lotnisko w Bystrzycy Kł., aby przebiec jedno okrążenie. Dla jednych był to spacer na świeżym powietrzu, dla innych bardziej ambitnych bieg po 6 z wychowania fizycznego. Następnie przeszli na stadion miejski i tam tworząc na bieżni flagę biało-czerwoną przebiegli jedno okrążenie. imprezę zakończyła wspólne zdjęcie. Impreza świetna, zaangażowała się cała społeczność szkolna: dyrekcja szkoły, nauczyciele, pedagog, psycholog, pani z biblioteki. Miłą atmosferę tworzył pan Lucjan Morajda, który bawił uczestników biegu żartami.

 

Amanda Konefał, ZSO w Bystrzycy Kł.

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

Autor zdjęć: Piotr Galik - pracownik szkoły

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd