.

DEBATA WYBORCZA - 22.09.2010 PIELGRZYMKA DO WAMBIERZYC - 18.09.2010

debata.jpg

Dnia 22.09.2010 roku w naszej szkole odbyła się debata wyborcza, która została poprowadzona przez Klaudię Madej oraz Michała Chudzickiego.
Kandydaci na przewodniczącego Samorządu Szkolnego przedstawiali swój program wyborczy.
Pierwszą kandydatką, która przedstawiała swój plan była Oliwia Pers, która jest uczennicą klasy 2b. Oliwia przedstawiła nam swój plan wyborczy, który spodobał się wszystkim. Widać, że jest osobą ambitną, która chce jak najlepiej dla szkoły i ma dużo pomysłów, np. założenie kroniki Samorządu, aby każdy kolejny przewodniczący miał podgląd na nasze doświadczenia.
Drugą kandydatką była Ewelina Kruk, uczęszczająca do klasy 2a.
Chce wprowadzić naprawdę dużo zmian - chce aby szkoła była kolorowa, bo według niej jest szara, Właściwie ma rację. Jej plan wyborczy był również ciekawy.
Na sam koniec zaprezentował się Piotr Kunicki, który również uczęszcza do klasy 2a. Podczas debaty wyborczej wniósł dużo śmiechu, a jego najciekawszym pomysłem  był mecz uczniowie kontra nauczyciele. Według niego to dobry pomysł, ponieważ chciałaby zobaczyć ich walkę np. o lizaka, bo według Piotrka na idealnym rozwiązanie, każdego problemu jest cukierek bądź lizak.
Podczas przerw każda klasa, każdy wielbiciel swojego kandydata porywał go na słówko i obgadywali godziną debatę. Do piątku pozostał dzień, każdy zastanawia się nad głosem. Według innych sprawa jest jasna, inni i muszą się zastanowić nad głosem.

Dagmara Foremska kl. II B

wambierzyce.jpg

 

Our website is protected by DMC Firewall!