Program wolontariacki ?My dla świata?

Nasza szkoła bierze udział w programie wolontariackim ?My dla świata?. Osoby, które chcą w tym roku szkolnym włączyć się w działania wolontariackie proszone są o zgłoszenie się do pani Klaudyny Grotyńskiej lub pani Agnieszki Makarewicz i wypełnienie deklaracji.

Dnia 28 października o godz. 14 i 15:30 odbędą się pierwsze warsztaty dla wolontariuszy. Warsztaty będą prowadzone przez trenerów pracujących dla stowarzyszenia ?Nowa Rodzina?. Ze względu na duże zainteresowanie wolontariusze zostaną podzieleni na 3 grupy.

Wszelkich informacji na temat wolontariatu można zasięgnąć na stronie www.wolontariusz.org

Konkursy : w tym roku szkolnym ogłaszamy 3 konkursy dla wolontariuszy : fotograficzny, literacki i na najciekawszą stronę internetową. Więcej informacji na stronie www.wolontariusz.org

Our website is protected by DMC Firewall!