GIMNAZJALNE KOLĘDOWANIE

28 stycznia 2011 roku w szkolnej auli odbył się już IV Gimnazjalny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Uczestniczyli w nim uczniowie Gimnazjum nr 1 w Bystrzycy Kłodzkiej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego.
Celem cyklicznego już konkursu jest przede wszystkim nawiązywanie do tradycyjnego, wspólnego kolędowania, powrót do kolęd tradycyjnych oraz odkrywanie nowych utworów związanych ze świętami Bożego Narodzenia.
Pierwsze miejsca w konkursie zdobyły międzyklasowe zespoły  muzyczne powstałe w ramach prowadzonych w szkole zajęć artystycznych. Pierwsze miejsce otrzymał zespół muzyczny za wykonanie pastorałki ?Gore gwiazda Jezusowi?. Drugie miejsce drugi  zespół   muzyczny za wykonanie utworu ?Kolęda płynie z wysokości?. Trzecie miejsca zdobyły: Natalia Wdowiak i Klaudia Krawczyk z klasy III d za bardzo dobre wykonanie  utworu ?Daj im znak? oraz zespół z klasy II a za ?Snow is falling?. Uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie nagrody. Ładnie zaprezentowały się też klasy I a i Ic.
Gratulujemy wszystkim występującym!

gestiwal_koled_malusi.jpg

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z FESTIWALU

DMC Firewall is a Joomla Security extension!