VI MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY - 13.06.2011

13 czerwca 2011 roku, tuż przed zakończeniem roku szkolnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej odbył się już VI Międzyszkolny Turniej Szachowy. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół wszystkich szczebli naszego miasta. Turniej przebiegał w miłej, pełnej zdrowej realizacji atmosferze. W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobył  Patryk  Ryznar, II Bartosz Wójtowicz , III Patryk Opaluch. W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zdobył Marek Stasiełowicz, II Wojciech Kawulka a III Patryk Marek. W kategorii open zdecydowanym zwycięzcą okazał się tegoroczny absolwent naszej szkoły Nikodem Jacuk. II miejsce zajął Marek Stasiełowicz a III miejsce Patryk Ryznar. Uczniowie otrzymali drobne nagrody i dyplomy. Serdecznie gratulujemy!  Brawo, że jeszcze dzisiaj  znajdują się uczniowie, którzy nie boją się trudnych wyzwań!

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ

organizatorzy turnieju Joanna i Waldemar Jacukowie
nauczyciele w Zespole Szkół Ogólnokształcących

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd