SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - 12.01.2012

12 stycznia 2012 roku, tuż przed zimowymi feriami w szkolnej auli ZSO w Bystrzycy Kłodzkiej odbył się już V Konkurs Kolęd i Pastorałek. Uczestniczyli w nim uczniowie gimnazjum i liceum. Klasy wystawiły swoje muzyczne reprezentacje. Celem cyklicznego już konkursu jest przede wszystkim nawiązywanie do tradycyjnego, wspólnego kolędowania, powrót do kolęd tradycyjnych oraz odkrywanie nowych utworów związanych ze świętami Bożego Narodzenia.
Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła śpiewająca w całości klasa II b LO, drugie miejsce klasa II a LO, trzecie miejsce klasa I c LO. Wyróżnienie otrzymał zespół z klasy II b gimnazjum.
Słodkie nagrody ufundowała uczniom Rada Rodziców. Bardzo sympatyczne były aranżacje samodzielnie opracowane przez uczestników konkursu.
Do spotkania w przyszłym roku! Teraz życzymy młodzieży miłego, zimowego wypoczynku.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd