MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

W ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu PAKT , 24 maja 2012 roku odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy. W zawodach uczestniczyli uczniowie szkół bystrzyckich . Rozgrywki odbywały się w grupach wiekowych, systemem każdy z każdym. Emocje były ogromne. Turniej przebiegał w sympatycznej, pełnej zdrowej rywalizacji atmosferze . W gimnazjum I miejsce zdobył Bartłomiej Szkotak, II miejsce Kamil Kozieł, III miejsce Marek Stasiełowicz. W kategorii szkół podstawowych najlepiej wypadli Patryk Opaluch ? 1 m.(SP nr 1), Patryk Ryznar -2 m. (SP nr 1), Justyna Jas ? 3 m. (SP nr 1) i Krzysztof Idzi ? 4 m. (SP nr 1). Serdecznie gratulujemy! Mistrzem turnieju został Bartłomiej Szkotak. Ogromne brawa! Zwycięzcy otrzymali nagrody, których sponsorem był przede wszystkim Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika w ramach programu Działaj Lokalnie, a także sklep rowerowy KROSS oraz sklep komputerowy FISCOM.

Organizatorzy turnieju

Joanna i Waldemar Jacukowie

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ

DMC Firewall is a Joomla Security extension!