11 Listopada Święto Niepodległości Narodowej w ZSO

"Szli, by walczyć o Twój dom... o nowy dzień"

Nasza szkoła uczciła 97-rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości programem artystycznym, który w MGOK-u mieli okazję obejrzeć wszyscy uczniowie wraz
z uczącymi nauczycielami. Dla tych, którzy niestety, nie obejrzeli programu, krótka relacja.
Występ przedstawiony został jako relacja telewizyjna z obchodów święta w Bystrzycy Kłodzkiej. Prowadzący: Wiktoria Truszczyńska, Mateusz Bolsęga i Bartosz Wójtowicz łączyli się z redaktorkami "w terenie". Patriotyczne wiersze recytowały uczennice z klasy I A - LO. Gimnazjum nr 1 – wiersz recytował Mateusz Głąba z kl. 2a. P i Martyna Kołodziejska pieśń "Biały krzyż" wzruszająco zaśpiewały przy akompaniamencie gitary: Natalia Weselska, Magdalena Dołgoszyja, Anna Kołt i Martyna Kołodziejska. Podobała się także rozmowa z przechodniami – uliczna ankieta dot. Tego wyjątkowego dnia - 11 Listopada. W finale przedstawienia uczennice z Gimnazjum i Liceum zaśpiewały "Mury".

Ogromne podziękowania należą się paniom: Agnieszce Synowiec i Marcie Bień za opiekę i zorganizowanie widowiska oraz pani Ewie Magierowskiej, która doskonale pod względem recytatorskim przygotowała do występu uczennice z IA.

Program ten mieszkańcy miasta i gminy Bystrzyca Kłodzka mogli obejrzeć 11.11.2015 roku o godz. 16.00 w MGOK-u.

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

 Aurelia Gazda

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!