ATOMOWE SPOTKANIE IMPELU

11 kwietnia 2016r. wrocławskie siatkarki Impelu pokonały zespół PGE Atom Trefl z Sopotu

                       

            Klasy sportowe, wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej, po raz kolejny miały okazję uczestniczenia w niezwykłym wydarzeniu, jakim był mecz ORLEN LIGI  w fazie PLAY OFF pomiędzy Impelem Wrocław  a Atomem Trefl z Sopotu.

            Spotkanie siatkarek było emocjonujące i trwało z niewielkimi przerwami trzy godziny. Każda z drużyn walczyła z ogromnym poświęceniem- punkt za punkt. Takiego horroru zawodniczki Impelu nie zafundowały swym kibicom już dawno! W pierwszym starciu lepsze okazały się sopocianki, które wygrały pierwszy set 20:25. Kolejny należał jednak do wrocławianek!  To zmienne szczęście dopisywało raz jednej, raz drugiej drużynie. Wyniki 20:25; 25:21; 16:25; 25:23, 16:14. Ostateczny wynik 3:2 dla Impelu kibice powitali owacjami na stojąco!

            Wyjazd zorganizowali nauczyciele klas sportowych - Piotr Wróbel i Daniel Kruk. To kolejny mecz, podczas którego młodzież mogła się sprawdzić jako kibice.

 

Magdalena Dereń

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd