Warning: imagecreatefromstring(): Data is not in a recognized format in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

Warning: imagecreatefromstring(): Data is not in a recognized format in /home/bystrzyc/domains/bystrzyca.eu/public_html/gimnazjum/plugins/content/multithumb/multithumb.php on line 1542

WYMIANA POLSKO-NIEMIECKA - RELACJA UCZENNIC

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://liceum.bystrzyca.eu/images/POLSKONIEM.png
There was a problem loading image http://liceum.bystrzyca.eu/images/POLSKONIEM.png

Tygodniowy pobyt w Bedburgu wspominamy bardzo dobrze. Był to niezapomniany czas wraz z niezapomnianymi ludźmi. Plan wymiany był bardzo ciekawy. Byliśmy w Aachen, w Kolonii gdzie weszliśmy na szczyt cudownej katedry oraz zwiedziliśmy muzeum EL-DE Haus. Wolny czas spędziliśmy miedzy innymi na kręglach oraz na minigolfie. Najbardziej spodobała mi sie wycieczka do Aachen, na której zwiedzaliśmy miasto z przewodnikiem. Poznaliśmy historie Karola Wielkiego oraz co najlepsze, mieliśmy możliwość zobaczyć tam m.in. piękny XIV-wieczny ratusz oraz spróbować wyśmienitych regionalnych pierników. Oprócz wycieczek zorganizowanych przez nauczycieli spotykaliśmy się również w każdej wolnej chwili. Graliśmy w różne gry integracyjne, a w ostatni wieczór nasi niemieccy przyjaciele zorganizowali wspólną kolację, podczas której wszyscy świetnie się bawili. Uważam, że był to jeden z najlepszych tygodni w moim życiu. Wymiana to naprawdę świetna sprawa, aby poznać inny kraj oraz zaczerpnąć chwile innego życia. Szkoda ze ten tydzień minął tak szybko. Gdybym miała możliwość zapisałabyś sie na jeszcze jeden tydzień wraz z tymi samymi ludźmi. Cała wymiana nie udałaby się, gdyby nie dofinansowanie ze środków Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży, pomoc finansowa Niemieckiego Towarzystwa Społeczno - Kulturalnego w Kłodzku, oraz pana Heriberta Wolfa i Stowarzyszenia Byłych Mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej. Za co serdecznie dziękujemy.

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

POLSKONIEM.png

DMC Firewall is a Joomla Security extension!