ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Dnia 28 września 2016r. na lotnisku w Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się zawody w biegach sztafetowych przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny z gimnazjum.

Dziewczęta stanęły na podium zajmując

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU KŁODZKIEGO

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

w składzie: Julia Pawlukiewicz, Emilka Gościańska, Kornelia Kulawik, Marcelina Radkiewicz, Martyna Nowotarska, Weronika Bajek, Oliwia Maćkiewicz, Dominika Szwarc, Weronika Daszkiewicz i Ania Kaliniak.

ee075c8577dfcb9e966d33da2662a1a8.jpg

 

 

 

 

Chłopcy w składzie : Cyprian Piech, Kuba Dulik, Jakub Szajter, Patryk Kubiak, Krzysiek Czermak ,Dominik Smoleń, Kamil Kachel, Krzysiek Jabłoński, Krzysiek Urban,Adrian Bogucki zajęli III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU KŁODZKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

72ff9434fe884c69eea6abc70d2f4339.jpg

GRATULUJEMY!!!

 

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!