Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców gimnazjum

Dnia 17.10.2016 na boisku orlik w Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców gimnazjum. W zawodach brały udział cztery drużyny: gimnazjum z Kłodzka, Polanicy, Ścinawki i drużyna gospodarzy gimnazjum z Bystrzycy Kłodzkiej. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała 4-0 drużynę Polanicy. W kolejnym nasi chłopcy wygrali 4-1 ze Ścinawką. Natomiast w ostatnim meczu zremisowali 1-1 z Kłodzkiem, dzięki czemu zajęli I miejsce i awansowali do półfinału strefy wałbrzyskiej. półfinał odbędzie się 19.10.2016 w Ząbkowicach.

I miejsce Gimnazjum z Bystrzycy Kłodzkiej

II miejsce Gimnazjum ze Ścinawki

III miejsce Gimnazjum z Kłodzka

IV miejsce Gimnazjum z Polanicy

ZOBACZ ZDJĘCIA

Our website is protected by DMC Firewall!