Finał Strefy Wałbrzyskiej w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 22.03.2017 roku w hali widowiskowo-sportowej w Świebodzicach odbył się finał strefy wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt..Naszą szkołę reprezentowały:

Klaudia Paluch,Julia Pusz,Aleksandra Idzi, Weronika Daszkiewicz,Kornelia Kulawik, Emilia Gościańska,Julia Pawlukiewicz, Weronika Bajek,Paulina Stańczyk,Martyna Nowotarska, Magda Gieschaimer, Wiktoria Otremba, Julia Jas,Aleksndra Knapik, Dominika Szwarc


Rywalizacja przebiegała pomiędzy czterema gimnazjami:

Gimnazjum nr 1 Świebodzice

Gimnazjum nr 1 Dzierżoniów

Gimnazjum z Ząbkowic Śląskich

Gimnazjum z Bystrzycy Kłodzkiej

 Zawody rozgrywane były systemem pucharowym. Nasze dziewczęta pierwszy mecz rozegrały z rywalkami ze Świebodzic , który niestety przegrały. Mecz finałowy rozegrał się z Ząbkowicami, z którym spotkałyśmy się już w półfinale. Towarzyszyły mu niesamowite emocje. Całe spotkanie przebiegało na bardzo wysokim poziomie. Tym razem szczęście bardziej sprzyjało naszym dziewczynom i spowodowało, że spotkanie wygrałyśmy . Gratulujemy naszym zawodniczkom III miejsca i dziękujemy za walkę i piękny mecz.

Izabela Marcinów i Amanda Konefał

10cbd58876f5596eeab03e05339a84bc.jpg 35f7131db3ee33c5e0e96945e874026c.jpg

Our website is protected by DMC Firewall!