WSZYSTKIE NASZE TALENTY

WSZYSTKIE NASZE TALENTY

22e34f75a5ffc1a1765a72a4e43d7d1b.jpg

To jeden z projektów realizowanych przez naszą szkołę w tym roku szkolnym .W ramach projektu uczniowie będą mogli rozwijać swoje wielorakie uzdolnienia i zainteresowania; humanistyczne, matematyczno-informatyczne, przedmiotowe, językowe, artystyczne, sportowe, organizacyjne. Już przeprowadzono diagnozę uczniów zgodnie ze Szkolnym Programem Wspierania Uzdolnień. A teraz uczniowie będą mogli uczestniczyć w zajęciach:

Mikro i Makrokosmos – cykl zajęć przyrodniczych

Warsztat konstruktora – projektowanie, programowanie

Ćwicz jak… - zajęcia sportowe – rewalidacyjne, korekcyjne, zawody

i turnieje

Artystyczna dusza – warsztat muzyczne, teatralne, rękodzieła

Jesteśmy razem – warsztaty integracyjne.

Serdecznie Was wszystkich zapraszamy do aktywnego udziału w zajęciach!

Wszystkie działania w tym projekcie realizowane będą ze środków Fundacji PZU.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd