I -MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

W dniu 19.02.2018 r. na hali widowiskowo-sportowej w Bystrzycy Kłodzkiej miały miejsce zawody w piłkę ręczną dziewcząt, w których brały udział cztery drużyny:

Gimnazjum nr 1 Bystrzyca Kłodzka, SP w Kłodzku, SP Wojbórz, SP Nowa Ruda

Po raz drugi dziewczęta naszego Gimnazjum zdobyły Mistrzostwo Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w piłce ręcznej. Już w marcu będą walczyc w finale strefy wałbrzyskiej. Wszystkim zawodniczkom składamy gratulacje, trzymamy kciuki i oczekujemy dalszych sukcesów!!!!

Skład zespołu: Emilia Gościańska, Weronika Bajek, Julia Pawlukiewicz, Wiktoria Szargawińska,Wiktoria Otremba, Nicoll Majewska, Marcelina Radkiewicz,Nicoll Bielska, Paulina Stańczyk, Martyna Nowotarska, Aleksandra Knapik, Klaudia Horoszczak, Zuzanna Żelazko,Katarzyna Szkretka, Sandra Krzysztofik.


0b65f136cfa6508227766c795a03dbf2.jpeg

Izabela Marcinów, Amanda Konefał

DMC Firewall is a Joomla Security extension!