Podsumowanie I semestru 2018/2019

PODSUMOWANIE I SEMESTRU 2018/2019 w GIMNAZJUM

Uczniowie wyróżnieni:

 

NAJWYŻSZE (średnia 4,75 i powyżej)

Nazwisko i imię średnia

3a Jas Julia 5,27

3d Franaszczyk Julia 5,14

3a Otremba Wiktoria 5,07

3e Gulij Martyna 4,93

3a Samborska Nicoll 4,87

3e Gąsior Wiktoria 4,80

3e Kruk Emilia 4.80

3b Bąk Natalia 4,79

  

Wyróżnienie za

Ze 100% frekwencję – Maja Tomala klasa 3b

 

 

Osiągnięcia uczniów gimnazjum w I semestrze 2018/2019

1. Międzyszkolny Mikołajkowy Konkurs Matematyczny dla gimnazjum i klas ósmych SP :

Brunon Złotowski 3eG II miejsce

Emilia Kruk 3eG, Piotr Kowalczewski 3aG – wyróżnienie, Koordynatorzy p. M. Karpowicz i p.S. Patynko – Ryznar oraz współpraca K.Kuczer,D.Wieja,J.Grelak,K.Olejnik -Boczoń

 

2. Aneta Czermak 3bG i Julia Franaszczyk 3dG - I miejsce w międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Niemieckojęzycznej, opiekun p. M. Gacek i p. H.P. Keuten

3. Plastyczny konkurs gminny związany z obchodami 700 - lecia nadania praw miejskich Bystrzycy Kł. - Krzysztof Idzi z 3dG II miejsce opiekun p. E. Idzi - Ważgint

4. Plastyczny gminny konkurs „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa II miejsce Krzysztof Idzi z 3dG, opiekun p. E. Idzi – Ważgint

5. Jakub Witkowski 3aG -wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym z okazji Święta Niepodległości

  

PODSUMOWANIE I SEMESTRU 2018/2019 - klasy 7 i 8 SP

Uczniowie wyróżnieni:

 

klasa Nazwisko i imię średnia

7b Grzyb Martyna 4,86

8a Jajkiewicz Magdalena 4,86

8a Kuczer Konstancja 4,86

8a Cieślik Delfina 4,79

8a Jaśnikowska Amelia 4,79

 

Wyróżnienie za

100% frekwencję – Patrycja Stachowiak 8b

 

Imprezy sportowe z uczestnictwem młodzieży gimnazjalnej oraz klas 7 i 8 w I semestrze 2018/2019

1) 28.09.2018r.- Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Gimnazjalnych w biegach przełajowych. (sztafety)

* W kategorii dziewcząt sztafeta zajęła IV miejsce

* W kategorii chłopców sztafeta zajęła V miejsce

 

2. 30.10.2018r. Mistrzostwa Gminy w piłce koszykowej.

Reprezentacja dziewcząt – 1 miejsce

Reprezentacja chłopców - 1 miejsce

 

3. 09.11.2018r. – Bieg Niepodległości

 

4. 09.11.2018r. – Biegi terenowe na orientację

 

5. 14.12.2018r. – Mistrzostwa Gminy w siatkówce dziewcząt i chłopców

Reprezentacja dziewcząt – 1 miejsce

Reprezentacja chłopców - 1 miejsce

 

6. 19.12.2018r. – Mistrzostwa Rejonu w siatkówce dziewcząt – 1 miejsce

 

7. 20.12.2018r. – Mistrzostwa Rejonu w siatkówce chłopców – 1 miejsce

Our website is protected by DMC Firewall!